O nas

Naszym celem jest pokazanie Pielgrzymom Najważniejszych miejsc pielgrzymkowych Polski, Europy i świata.

Ponad 30 lat doświadczenia

Od dekad budujemy niezapomniane doświadczenia. Naszą najważniejszą rekomendacją są tysiące zadowolonych klientów.

Nasze biuro posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń. Jesteśmy rzetelną organizacją, spełniamy wszelkie przewidziane prawem wymagania dla biur turystycznych. Posiadamy stosowną koncesję. Podróżując z nami masz zawsze pełną gwarancje bezpieczeństwa.

Wyjątkowa oferta

Nasze programy są realne do zrealizowania bez biegania i męczenia się. Staramy się zawsze pokazać więcej niż przewiduje program.

Wiele z naszych programów to unikatowe pozycje, nie spotykane w innych tego typu organizacjach. Co roku aktualizujemy naszą ofertę tak żeby nadążyć za Państwa oczekiwaniami.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich którzy cenią sobie bogaty program, bezpieczeństwo i sprawną organizację.

Współpracujemy z organizacjami w ramach Kościoła. Jesteśmy w stanie stworzyć program na zamówienie dla każdej organizacji, firmy, parafii i stowarzyszenia. Nie boimy się wyzwań!

Piloci z uprawinieniami
Współpracują z nami piloci z uprawnieniami, którzy mówią w kilku językach, znają doskonale różne kraje i mają doświadczenie w prowadzeniu Pielgrzymek.
Podróżujemy bezpiecznie

Nasza zasada to pielgrzymować bezpiecznie (autokarem nigdy nie robimy nocnych przejazdów),  towarzyszy nam kapłan, który sprawuje opiekę duchową

Wygodnie hotele
Nocujemy w dobrych dwu lub trzy gwiazdkowych hotelach, codziennie zapewniamy śniadania i gorące obiadokolacje.

Pewne loty

Współpracujemy wyłącznie z największymi liniami lotniczymi. Korzystamy z lotów rejsowych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję pewnego powrotu do domu.

Zawsze ubezpieczeni

Podróżując z nami zawsze jesteś ubezpieczony! Na naszych wyjazdach zapewniam najlepszy pakiet, który gwarantuje pełną ochronę  na całym świecie.

Opieka duszpasterska

Naszym pielgrzymom  towarzyszy kapłan, który sprawuje opiekę duszpasterską.

Akcje charytatywne

Kierujemy się wartościami, nasze biuro od lat bierze udział w akacjach charytatywnych.

W grudniu 2009, przekazaliśmy na licytację na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci jedno miejsce na Pielgrzymkę do Rzymu o wartości 1750zł. Aukcję prowadził znany aktor Cezary Żak – na zdjęciu z właścicielem biura.

Docieramy w najdalsze zakątki świata

Nasze biuro oferuje pielgrzymki do miejsc niedostępnych dla wielu krajowych operatorów.

Już jest

oferta na rok 2021!